Penzion na náměstí v Sezemicích je nově otevřený **** penzion rodinného typu s celoročním provozem. Náš penzion prošel celkovou rekonstrukcí, která byla dokončena v roce 2019. Vše jsme se snažili udělat tak, abyste se u nás cítili, co možná nejlépe. 

Klid malého městečka Sezemice (vzdáleno 3km od Pardubic), kde je penzion postaven, Vám jistě přinese chtěné chvíle pohody, odpočinku a absolutního soukromí. Věříme, že oceníte i parkování v uzavřeném objektu našeho penzionu. Parkoviště je vybaveno kamerovým systémem. V penzionu se nachází celkem deset plně vybavených dvoulůžkových pokojů (více viz ubytování). Dále je pro Vás k dispozici kuchyňka, která je vybavena varnou konvicí a mikrovlnou troubou. Rodiny s menšími dětmi si u nás mohou zapůjčit dětskou postýlku s matrací a lůžkovinami – zdarma. Na dvou pokojích nabízíme možnost přistýlky. WIFI v celém objektu penzionu – zdarma. Pro zpříjemnění Vašich večerů si na recepci můžete zakoupit lahev sektu či vína dle aktuálního výběru. Snídaně jsou pro Vás zajištěny formou košíčku přímo na pokoj

Rádi Vám poradíme kam se vydat na výlet a jak příjemně strávit volný čas v okolí našeho penzionu. Náš kraj se chlubí také spoustou pěkných cyklostezek, takže doufáme, že si tu správnou trasu najdete i vy.

Pevně věříme, že i Vám a Vaší rodině, zamilovaným párům, ale i Vám kteří hledáte odpočinek během pracovních cest přinese náš penzion pohodu, klid a nezapomenutelný odpočinek v příjemném prostředí s přátelskou atmosférou.
Těšíme se na Vás!