Penzion na náměstí v Sezemicích je nově otevřený **** penzion rodinného typu s celoročním provozem. Náš penzion prošel celkovou rekonstrukcí, která byla dokončena v roce 2019. Vše jsme se snažili udělat tak, abyste se u nás cítili, co možná nejlépe. 

Klid malého městečka Sezemice (vzdáleno 3km od Pardubic), kde je penzion postaven, Vám jistě přinese chtěné chvíle pohody, odpočinku a absolutního soukromí. Věříme, že oceníte i parkování v uzavřeném objektu našeho penzionu. Parkoviště je vybaveno kamerovým systémem. V penzionu se nachází celkem deset plně vybavených dvoulůžkových pokojů (více viz ubytování). Dále je pro Vás k dispozici kuchyňka, která je vybavena varnou konvicí a mikrovlnou troubou. Rodiny s menšími dětmi si u nás mohou zapůjčit dětskou postýlku s matrací a lůžkovinami – zdarma. Na dvou pokojích nabízíme možnost přistýlky. WIFI v celém objektu penzionu – zdarma. Pro zpříjemnění Vašich večerů si na recepci můžete zakoupit lahev sektu či vína dle aktuálního výběru.

Rádi Vám poradíme kam se vydat na výlet a jak příjemně strávit volný čas v okolí našeho penzionu. Náš kraj se chlubí také spoustou pěkných cyklostezek, takže doufáme, že si tu správnou trasu najdete i vy.

Pevně věříme, že i Vám a Vaší rodině, zamilovaným párům, ale i Vám kteří hledáte odpočinek během pracovních cest přinese náš penzion pohodu, klid a nezapomenutelný odpočinek v příjemném prostředí s přátelskou atmosférou.
Těšíme se na Vás!