Rádi Vás ubytujeme v některém z našich plně vybavených pokojů. Náš penzion má 5 pokojů v přízemí a 5 klimatizovaných pokojů v prvním patře – všechny zcela nově a moderně vybaveny (nově otevřeno 2019).

Penzion na náměstí disponuje jedním velice prostorným dvoulůžkovým pokojem DELUXE, který se nachází v přízemí penzionu. Je vybaven mini barem, TV a posezením. Vlastním sociálním zařízením s WC, umyvadle a především vířivou, rohovou vanou, která je velice prostorná a příjemná pro Váš odpočinek po náročném dni nebo pro romantické chvíle s Vaší partnerkou/partnerem.

Penzion má dalších 5 dvoulůžkových klimatizovaných, moderně vybavených pokojů. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení s WC, sprchou a umyvadlem. Na pokoji je také TV, mini bar a posezení. U jednoho z těchto pokojů je možnost přistýlky

Dva pokoje, které se nachází v přízemí penzionu jsou vybaveny dvěma jednolůžkovými postelemi. Dále na pokoji najdete TV, mini bar, posezení a vlastní sociální zařízení s WC, sprchou a umyvadlem.

Další dva dvoulůžkové pokoje najdete v přízemí penzionu, jsou vybaveny TV, mini barem, posezením a vlastním sociálním zařízením s WC, sprchou a umyvadlem. U jednoho z těchto pokojů je možnost přistýlky.

Věříme, že i vy si u nás najdete ten pravý pokoj a my uděláme maximum pro to, aby byli Vaše chvíle u nás co nejpříjemnější a ničím nerušené.